-
Betalen zoals je wilt, vooraf en achteraf
-
Voor 20.00 besteld, morgen gratis bezorgd
-
Gratis retourneren binnen 180 dagen
-
Betalen zoals je wilt, vooraf en achteraf
Toegevoegd aan winkelwagen
Aluminiumsilicaat - 10 zakken
Aluminiumsilicaat - straalmiddel nu in extra voordelige combinatie. 25kg x 10 zakken = 250 kg!
-
Betalen zoals je wilt, vooraf en achteraf
-
Gratis thuisbezorgd
-
Voor 20.00 besteld, morgen in huis
-
Gratis retourneren binnen 180 dagen *
-
2 jaar volledige garantie
Specificaties
- Aluminiumsilicaat
- Handstraler
- Handstraler met opvangzak
- Mobiele zandstraler - 50 liter
- Mobiele straalketel - 45 liter
- Mobiele straalketel - 20 liter
- Mobiele straalketel - 80 liter
- Mobiele zandstraler XS - 15 liter
- Straalketel DUO - 74 liter
- Ijzer
- Rvs
- Staal
Voor- en nadelen
- Aluminiumsilicaat straalgrit is geschikt voor de mobiele straalketels van Datona
- Zware vormen van roest kun je eenvoudig verwijderen door te stralen met aluminiumsilicaat
- Het straalgrit is vrij van ijzer waardoor je projecten niet van binnenuit kunnen gaan roesten
Omschrijving: Aluminiumsilicaat - 10 zakken
Staal, aluminium en ijzer roestvrij maken doe je met het aluminiumsilicaat straalgrit van Datona. Het krachtige straalmiddel is zeer goed in staat om zware corrosie te verwijderen van je onderdelen, werkstukken en objecten. Denk hierbij aan velgen, relingen, hekwerken, complete trailers en scheepsrompen. Je werkstuk zal er snel weer als nieuw uitzien. Naast het verwijderen van hardnekkige roest is aluminiumsilicaat ook in staat om oude verflagen en verfresten te verwijderen. Niet alleen van verschillende soorten metaal, maar ook van beton! Zo kun je oude verf van een balustrade, betonnen gevel of stalen buis verwijderen, zodat je het object van een nieuwe verflaag kunt voorzien.
Aluminiumsilicaat straalgrit kom je in veel verschillende industrieën tegen. Het straalmiddel wordt zowel door professionals als door doe-het-zelvers gebruikt. Voor professionele doeleinden worden de aluminiumsilicaat straalkorrels veel gebruikt in de scheepsbouw, weg- & waterbouw en de gevel- & betonsanering. Doe-het-zelvers gebruiken aluminiumsilicaat met name voor het roestvrij en verfvrij maken van auto- of motor onderdelen, stalen meubels, trailers, aanhangwagens, steekkarren, balustrades en nog veel meer. Ieder object van aluminium, ijzer of RVS kun je behandelen met aluminiumsilicaat.
Het straalgrit is op veel manier in te zetten. Hieronder staan nog enkele voorbeeldtoepassingen opgesomd, maar uiteraard is er nog veel meer mogelijk met het aluminiumsilicaat straalgrit:
- Uitlaten van auto’s en andere voertuigen roestvrij maken
- Betonnen gevels ontdoen van oude verflagen en verfresten
- Aanhangwagens, opleggers, trailers en steekwagens ontroesten
- Scheepsrompen en andere bootonderdelen vrijmaken van corrosie
- Stalen onderstellen van stoelen herstellen door roest of verf te verwijderen
- Balustrades, balkons en andere stalen onderdelen ontdoen van verfsporen
Aluminiumsilicaat straalkorrels hebben een grootte van 100 tot 400 micron. Het straalgrit is vrij grof en reinigt grondig. Doordat het straalgrit zal splijten zodra het met je werkstuk, onderdeel of object in contact komt, kun je aluminiumsilicaat slechts eenmalig gebruiken.
Het vers verpakte aluminiumsilicaat straalgrit wordt in zakken van 25 kg geleverd. Deze handige voordeelbundel bestaat uit 10 zakken van 25 kg. Hierdoor haal je voldoende straalzand in huis om een tijdje vooruit te kunnen! Als je meer aluminiumsilicaat straalmiddel nodig hebt, kun je van extra voordeel profiteren door onze bundel met 20 zakken aan te schaffen. Het is ook mogelijk om 5 zakken of een losse zak met aluminiumsilicaat te bestellen.
Goed om te weten is dat aluminiumsilicaat straalgrit niet met straalcabines of straalkasten gebruikt kan worden. Het straalgrit is speciaal gemaakt en zeer geschikt voor mobiele straalketels.
Wij leveren altijd vers straalmiddel en in ons magazijn bewaren we het straalmiddel in een ongeopende verpakking op een juiste temperatuur en een droge plek. Daarom is straalmiddel uitgesloten van onze retour- en garantievoorwaarden omdat we de vers- en puurheid niet kunnen garanderen als het ons magazijn heeft verlaten.
Als er specifieke vragen zijn over dit straalmiddel, neem dan contact op met onze klantenservice, we helpen je graag!
Specificaties
- Aluminiumsilicaat
- Handstraler
- Handstraler met opvangzak
- Mobiele zandstraler - 50 liter
- Mobiele straalketel - 45 liter
- Mobiele straalketel - 20 liter
- Mobiele straalketel - 80 liter
- Mobiele zandstraler XS - 15 liter
- Straalketel DUO - 74 liter
- Ijzer
- Rvs
- Staal

Meer weten over dit product?
Stel je vraag aan onze product specialisten, we helpen je graag.
Rintje laat 't zien
Foto's van klanten

Beoordelingen
12 Beoordelingen
Op basis van 20 beoordelingen
Schrijf een beoordeling en win een cadeaubon t.w.v. € 50,-
Elke maand belonen we de beste productbeoordeling met een gereedschapsbon van € 50,- en eeuwige roem.

Vragen en antwoorden
-
JHoe veel straalgrit +- per m2 wordt er verbruikt?1 jaar geleden gevraagd door Johan
Goedemorgen Johan,
U zou er vanuit moeten gaan dat u met 1 zak van 25 KG ong. 4 tot 6 m² kunt stralen.
Mocht u hierover nog andere vragen hebben dan hoor ik dit graag.
Met vriendelijke groet,
Jelmer - team Datona.

Aluminiumsilicaat - 10 zakken
-
Betalen zoals je wilt, vooraf en achteraf
-
Voor 20.00 besteld, morgen gratis bezorgd
-
Gratis retourneren binnen 180 dagen
-
Betalen zoals je wilt, vooraf en achteraf