GRATIS HANDSCHOENEN BIJ JE BESTELLING

GRATIS

En gratis verzending!
  • afterpay

    Betalen zoals je wilt, vooraf en achteraf

  • shipment

    Voor 20.00 besteld, morgen gratis bezorgd

  • returns

    Gratis retourneren binnen 180 dagen

  • afterpay

    Betalen zoals je wilt, vooraf en achteraf

Drukstraalcabine - 990 liter + Externe afzuiging

  • check

    Betalen zoals je wilt, vooraf en achteraf

  • check

    Gratis thuisbezorgd

  • check

    Voor 20.00 besteld, morgen in huis *

  • check

    Gratis retourneren binnen 180 dagen *

  • check

    2 jaar volledige garantie

woty-twentyfive

Voor- en nadelen

  • review-plus Sneller klaar met de extra krachtige straalstroom
  • review-plus De afzuiger is heel gemakkelijk aan te sluiten op de cabine
  • review-plus Door de afzuiging kun je efficiënt en schoon stralen

Omschrijving: Drukstraalcabine - 990 liter + Externe afzuiging

Deze drukstraalcabine met een indrukwekkende inhoud van 990 liter is speciaal ontworpen voor wie groot, intensief en stofvrij wil stralen. Dankzij het enorme werkoppervlak en de stevige deur met gasveer laad je moeiteloos motorblokken, velgen, chassisdelen en andere grote werkstukken in en uit de kast. De robuuste constructie, duurzame plaatstaal en kras‑ en slagvaste poedercoating maken de cabine geschikt voor professioneel gebruik in garages, werkplaatsen en industriële omgevingen.

Snel stralen dankzij drukstraaltechniek

In tegenstelling tot traditionele injectiestralen wordt bij drukstralen alleen perslucht gebruikt voor het uitwerpen van het straalgrit – niet voor het opzuigen ervan. Hierdoor is de straalstroom krachtiger en gaat het werk veel sneller, terwijl er minder perslucht verloren gaat. De cabine wordt geleverd met twee manometers: één meet de inkomende perslucht, de andere de uitgaande druk. Je stelt de werkdruk eenvoudig in op 4–6 bar, passend bij het straalmiddel en het te stralen oppervlak. De tank van de straalketel vul je met maximaal 12 liter grit; korund, glasparels of speedblast zijn uitstekend geschikt, zolang de korrel niet groter is dan 1,2 mm. Voor optimale prestaties is een compressor van minstens 500 liter met 1000 l/min luchtopbrengst vereist – lichtere compressoren leveren niet genoeg volume.

Ongekend goed zicht en ergonomie

Een helder zicht is onmisbaar bij nauwkeurig straalwerk. Daarom is de cabine uitgerust met drie krachtige LED‑lampen, een groot gehard venster van 69 × 33 cm (voorzien van glasfolie) en een opstap van 35 cm. Het venster is met gasveren omhoog te halen, waardoor je grote objecten makkelijker plaatst dan via een zijdeur. De meegeleverde veiligheidshandschoenen bieden veel bewegingsvrijheid, terwijl het voetpedaal je laat doseren zonder je handen van het werkstuk te halen. Het werkgebied meet 117 × 89 × 80 cm; bij een werkdruk van 4 kg/cm² en een nozzle van 6 mm kun je ongeveer 400–500 cm² per minuut schoonstralen.

Schoon en stil

Bij intensief stralen komt veel stof vrij. De meegeleverde externe cycloonafzuiging lost dit probleem op. Het systeem zuigt straalstof en puin via een draaiende luchtstroom naar binnen, waarbij grof vuil in de opvangbak blijft en de schone lucht terug de cabine in stroomt. Dit verbetert het zicht, voorkomt beschadigingen en houdt het straalmiddel langer schoon en herbruikbaar. De afzuiger heeft een afzuigcapaciteit van 2,9 kg per uur, dubbele wanden voor geluidsdemping en produceert slechts ongeveer 75 dB. Dankzij de meegeleverde slang en snelkoppelingen sluit je de unit eenvoudig aan; via snelklemmen open je de behuizing om de opvangbak te legen of het filter te reinigen. 

Compleet geleverd en uitbreidbaar

Deze 990‑liter cabine wordt geleverd met:

  • Straalpistool en 250 cm lange slang (nozzle 6 mm)
  • Keramische nozzles (6 mm) – extra nozzles van 6 en 7 mm zijn apart verkrijgbaar
  • Elektrische voetbediening
  • Set glasfolie voor het venster
  • Drie LED‑lampen
  • Veiligheidshandschoenen
  • Externe cycloonafzuiging met alle aansluitmaterialen

Dankzij het gebruik van hoogwaardige materialen en de optie om onderdelen (nozzles, pistool, venster) los bij te bestellen blijft de machine jarenlang inzetbaar. Deze cabine is de ideale keuze voor wie een grote, professionele straaloplossing met krachtige afzuiging zoekt.

Specificaties

Artikelnummer
B-55118-55325
Merk
Datona
Afmetingen lxbxh
Cabine: 132 x 158 x 206 cm
Garantie
2 jaar
Gewicht
Cabine: 210 kg, Afzuiging: 0,5 kg
Geschikt straalmiddel
  • Glasparel
  • Korund
  • Speedblast
Aansluiting straalcabine
  • 1/2"
Inclusief
Straalpistool, nozzles, veiligheidshandschoenen, set glasfolie en verlichting
Inhoud cabine
990 liter
Min ketelinhoud compressor
  • 270 liter
Werkruimte
117 × 89 × 80 cm

Foto's van klanten

Jouw foto hier?

Stuur je foto('s) naar [email protected]

Beoordelingen

0 Beoordelingen

0/5

Op basis van beoordelingen

5 review-star
0
4 review-star
0
3 review-star
0
2 review-star
0
1 review-star
0

Schrijf een beoordeling en win een cadeaubon t.w.v. € 50,-

Elke maand belonen we de beste productbeoordeling met een gereedschapsbon van € 50,- en eeuwige roem.

Schrijf je eigen beoordeling

Je plaatst een beoordeling over: Drukstraalcabine - 990 liter + Externe afzuiging
review-plus
review-plus
review-plus
review-minus
review-minus
review-minus

Upload foto's

Tips en richtlijnen

Je kunt maximaal 10 foto's tegelijk uploaden.

Geaccepteerde bestandstypen voor foto's zijn onder andere: jpg, jpeg, png, gif.

Bestand mag niet groter dan 15 MB zijn.

Bezig met laden...

Vragen en antwoorden

Plaats je vraag over: Drukstraalcabine - 990 liter + Externe afzuiging

Alternatieven

Exclusive drukstraalcabine - 990 liter video-circle
Exclusive drukstraalcabine - 990 liter
€ 3.295,00
Levertijd: ca. 2-3 werkdagen
Sale
Nieuw
Straalcabine met afzuiging - 350 liter + externe afzuiger
Straalcabine met afzuiging - 350 liter + externe afzuiger
€ 2.195,00 € 2.295,00
Levertijd: ca. 2-3 werkdagen
Sale
Reserveer
Straalcabine met voordeur en afzuiging - 420 liter + externe afzuiging
Straalcabine met voordeur en afzuiging - 420 liter + externe afzuiging
€ 2.795,00 € 2.895,00
Snel weer leverbaar - Bel voor levertijd
Sale
Reserveer
Straalcabine met afzuiging - 1000 liter + Externe afzuiging
Straalcabine met afzuiging - 1000 liter + Externe afzuiging
€ 3.195,00 € 3.295,00
Snel weer leverbaar - Bel voor levertijd